Gra miejska "Dla niepodległej" w Bibliotece!

gra miejka m

Dziś zawitali do naszej biblioteki wyposażeni w kotyliony uczestnicy gry miejskiej "Dla niepodległej" z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 32 w Radomiu. Grę miejską zorganizowano dla uczczenia rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości a głównym jej bohaterem był patron szkoły, Józef Piłsudski. Uczestnicy gry mieli do wykonania szereg zadań - w tym zagadki, krzyżówki etc., których wykonanie warunkowało postępy w grze. Na drodze graczy znalazła się też nasza biblioteka, w której uczniowie mieli znaleźć "agenta" (w tej roli wystąpiła Ewa Pachniak) mającego wspierać ich w wykonywaniu zadania polegającego na ustaleniu liczby publikacji na temat Marszałka znajdujących się w naszych zbiorach. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie zakamarków naszych magazynów, po których oprowadzała Małgorzata Wólczyńska. Obie grupy świetnie poradziły sobie z zadaniami, po czym ruszyły dalej na podbój miasta. Uczniom towarzyszyły panie Beata Chudziak i Magdalena Łysakowska Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie!

Zapraszamy do fotorelacji

BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA w RADOMIU