Biblioteczny Escape Room

m gra miejska

W środowe popołudnie nasze biblioteczne Centrum Internetowe zmieniło radykalnie swój wystrój na potrzeby edukacyjnej gry zwanej Escape Room. Nauczyciele biorący udział w projekcie "Promujemy czytanie - edycja II" wzięli udział w krótkim szkoleniu teoretycznym, a następnie zostali zaproszeni do zabawy, w której należy zmierzyć się wspólnie z przygotowanymi przez nas zagadkami: logicznymi, na spostrzegawczość, na kreatywność a także wymagającymi odrobiny sprytu. Rozwiązanie zagadek warunkuje odnalezienie klucza i wydostanie się z pokoju. Tematyka zagadek osnuta była wokół wątków literackich, toteż nasi goście bez większego trudu poradzili sobie z zadaniem. Mamy nadzieję, że ta forma promowania czytelnictwa okazała się na tyle atrakcyjna, że teraz z powodzeniem będą wdrażać ją w swoich szkołach.

Zapraszamy na fotorelację

BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA w RADOMIU